مشاوره روانشناسي
وبلاگي در راستاي مشاوره روانشناسي

انتخاب ماستكتومي براي زنان مبتلا به سرطان پستان كه در يك پستان تشخيص داده مي‌شود , اخيرا ً در ايالات‌متحده افزايش‌يافته است , اما بسته به نوع و مرحله سرطان , ممكن است تنها به يك اميد به زندگي حاشيه‌اي منجر شود . متوسط افزايش در اميد به زندگي از cpm براي زنان با stage i قبل از ميلاد و براي افراد داراي مرحله ii قبل از ميلاد , براي زنان با stage ii ( bc ) متغير است .
اشتراك :
داستان كامل
انتخاب ماستكتومي جانبي ( cpm ) مقابل زنان مبتلا به سرطان سينه ( bc ) كه در يك پستان تشخيص داده مي‌شود , اخيرا ً در ايالات‌متحده افزايش‌يافته است اما ممكن است فقط به نوع و مرحله سرطان منجر شود .

 

پيشرفت هاي مداوم در درك احساس اجتناب از برقراري ارتباط كودكان اوتيسمي بررسي ملي درمان سرطان سينه برنامه مراقبت جمعي يكپارچه امواج مكانيكي سلول هاي مغزي ريسك باليني رشد سرطان سينه


براي ارزيابي مزيت نسبي cpm , پاملا r . در بخش جراحي , دانشگاه مينه سوتا , مينه سوتا , و همكاران , مدلي را براي شبيه‌سازي نتايج بقا براي زنان مبتلا به سرطان سينه i يا ii سرطان پستان , با استفاده از داده‌هاي پايش , اپيدميولوژي , و تحليل نتايج نهايي , توسعه دادند . پيش‌بيني سود براي زنان به واسطه پيري , مرحله سرطان سينه ( i يا ii ) , و گيرنده استروژن ( er ) ( مثبت يا منفي ) براي زنان انجام شد . با توجه به اينكه خطر ابتلا به سرطان پستان در مقابل ابتلا به سرطان پستان در معرض خطر ابتلا به سرطان پستان قرار دارد .
ميانگين افزايش اميد به زندگي از cpm براي زنان با stage i قبل از ميلاد و براي كساني كه در مرحله دوم قبل از ميلاد مسيح قرار داشتند , به طول انجاميد . اين روش براي زنان جوان‌تر و براي افراد داراي مرحله i و er - منفي بيشتر مفيد بود . براي زناني كه مرحله اول قبل از ميلاد مسيح ( قبل از ميلاد ) و در مرحله دوم قبل از ميلاد تا 49 / 46 % براي زنان داراي سن دوم ( قبل از ميلاد ) و بسته به سن و بيماري ام . با اين حال , تفاوت معني‌داري در بقاي كلي بين cpm و cpm بين cpm و cpm وجود نداشت .
مولفين نتايج ديگري مانند عوارض جراحي و كيفيت زندگي را ارزيابي نكرده اند, زيرا … ارزش‌هاي مطلوبيت بين زنان بسيار متغير است . آن‌ها مي‌نويسند , " بقا تنها يكي از مزاياي بالقوه يك استراتژي كاهش ريسك سرطان است ; اثرات روي اضطراب مربوط به سرطان , اضطراب و خود تصوير نيز در فرآيندهاي تصميم‌گيري مهم هستند . نويسندگان نتيجه مي‌گيرند كه برآورده‌اي بقا حاصل از مدل ما ممكن است براي پزشكان و بيماران مبتلا به سرطان پستان مفيد باشد تا به تصميمات آگاهانه مبتني بر شواهد در مورد cpm برسند . "
استفان جي . اگر چه مزايا ممكن است به طور متوسط كوچك باشد , انتخاب ماستكتومي جانبي پيش‌گيري كننده ممكن است براي برخي از زنان بسته به سابقه فاميلي و سابقه ژنتيكي آن‌ها غيرمنطقي نباشد . آن‌ها مي‌نويسند : " تعادل بين آسيب و منفعت به ترجيحات بيمار بستگي دارد و اهميت ثبت ارزش‌ها و انتظارات بيمار قبل از در نظر گرفتن cpm را برجسته مي‌كند . در حالي كه تحريك‌آميز , هشدار مي‌دهد كه يافته‌ها در حال تغيير نيستند , زيرا مطالعه به صورت گذشته‌نگر مي‌باشد . هدف از انجام اين مطالعه , مقايسه ميزان رضايت مندي بيماران از ماستكتومي در مقايسه با ماستكتومي بود . همچنين , او به تحويل درماني به عنوان محرك ممكن براي بقاي كلي اشاره مي‌كند .

 

درمان سرطان سينه بهتر از جراحي است تاثيرات محيطي در روند رشد جنين مركز سرطان پنبه مصرف بيش از حد الكل بين جوانان آمريكا مشاوره احتلال استرس و اضطراب موفقيت در زندگي

 

منبع

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۲:۱۸ ] [ فهيمه ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب